KUTU OYUNLARI

    

Görüntü:

Asya Oyuncak Kutulu Manyetik Satranç

(0)
59,00TL

Asya Oyuncak Büyük Kutulu SatrançAsya Oyuncak Büyük Kutulu SatrançDayanıklıManyetikŞık Tasarım2 Oyuncu ..

DEDE Çivi Oyunu 260 Parça 01144

(0)
49,00TL

Dede Çiçek Çivi Oyunu 260 Parçaİlgi çekici renklerde olup çocuklarınız için eğlenceli bir oyuncaktır.Tablada bulunan gözeneklere renkli çivileri batırarak hayal gücünde oluşturduğu şekilleri çıkartabilirler.El-göz koordinasyonunu, el kaslarını geliştirmekte etkili olmaktadır.Çocuklarınızın renkleri tanımasında yardımcı olmaktadır.3 yaş ve üzeri kul..

Goliath Goliath Haylaz Maymun Oyunu

(0)
154,90TL

Goliath Goliath Haylaz Maymun OyunuMuz çılgınlığna hazır mısın? Bu maymun çok ama çok yaramaz! Tüm muzlara kendisi sahip olmak istiyor. Zarı at ve kaç tane muz çekebileceğini gör. Toplayabildiğin kadar çok muz topla, kazanmaya bir adım daha yaklaş. Dikkaat!.. Siz muzları toplamaya çalışırken maymun her an havaya fırlayabilir. Büyük bonusu kapmak iç..

Hasbro Cluedo Junior

(0)
172,00TL

Hasbro Cluedo JuniorMinik dedektiflerin ilk Cluedo oyununda bakalım "kırık oyuncak dosyası"nı kim çözecek? Çocuklar oyun alanında ilerleyip ipuçlarını keşfederek hangi oyuncağın, kim tarafından ne zaman kırıldığını bulmaya çalışıyor. Dosyayı ilk çözen oyunu kazanıyor. Portatif oyun alanında tüm oyun parçaları saklanabiliyor ve her yere taşınabiliyo..

Hasbro Gaming Süper Doktor Obur Köpeğim

(0)
211,90TL

Hasbro Gaming Süper Doktor Obur KöpeğimYoo, hayır! Sam'in köpeği Rex-Ray; ev ödevi, çorap, tavşanlı terlik ve oyuncak kemik gibi yememesi gereken bir şeyler yemiş. Oyuncular, bunları çıkararak onu iyileştirmeye çalışacak. Köpeğin ağzına çılgın parçalardan birini bırakın ve mıknatıslı Köpek-o-skopu kullanarak bu parçayı karnının içinde ilerleterek ..

Hasbro Gaming Toilet Trouble

(0)
69,00TL

Hasbro Gaming Toilet TroubleBakalım kim sifonu çekince tuvalet taşacak? Bu eğlenceli ve sürpriz dolu oyunda, oyuncular sırayla tuvalet kâğıdı rulosunu döndürüyor, sifonu çekiyor ve üzerine su fışkırmamasını diliyor! Tuvalet kâğıdında gelen sayılar, oyuncunun sifonu kaç kez çekeceğini belirliyor. Eğer oyuncu, sadece sifon sesi duyarsa tehlikenin geç..

Hasbro Gra Tiny Pong E3112

(0)
152,00TL

Hasbro Tiny Pong E3112Tiny Pong Tek Kişilik Masa Tenisi oyunu, heyecan verici bir sektirme aksiyonu yaşatıyor! Topu sahaya bırakın ve puan almak için saha üzerinde tekrar tekrar sektirin. Topun altında sahayı ileri geri hareket ettirin. Her sektirmeyle bir puan alırsınız. Zorluğu artırmak için Acemi modundan Uzman moduna geçin. Oyuncular topu eller..

Hasbro Plumber Pants E6553

(0)
149,00TL

Hasbro Plumber Pants E6553Olamaz... Tamirci lavabonun altındaki tıkanıklığı gidermeye çalışırken ona şaka yapılıyor! Tamircinin pantolonu düşebilir ve bu yüzden herkes su içinde kalabilir! Plumber Pants oyununda oyuncular sırayla alet kutusundan bir alet alıyor ve onları tamircinin kemerine takıyor. Aman dikkat! Sıra sizdeyken pantolonu düşerse su..

Lisanslı Thinkfun Chocolate Fix Oyunu

(0)
122,90TL

Thinkfun Çikolata Yerleştirme (Chocolate Fix) Akıl OyunuThinkfun Çikolata Yerleştirme (Chocolate Fix) Akıl OyunuÇikolataların kutudaki doğru yerlerini ipuçlarına göre bulabilir misin?Zorluk seviyeleri farklı 40 görev 8+ üzeri yaş arası herkesi bekliyor.Oyun; eğlenerek mantıksal çıkarım becerisini geliştirir.Sudokudaki gibi oyuncular bir hareket yap..

Monopoly Ödüllü Bankacılık E8978

(1)
259,00TL

Monopoly Ödüllü Bankacılık Kutu OyunuMonopoly Ödüllü Bankacılık, oyun sırasında tüm işlemleri yapabileceğiniz bir elektronik bankacılık ünitesi içeriyor ve benzersiz ödüllerle heyecanı artırıyor! Bu oyunda her oyuncunun piyonuyla eşleşen ve para ödülü içeren bir Banka kartı bulunuyor. Zarda belirli bir sayı attığınızda, belirli bir haneye geldiğini..

Monopoly Şanslı Kaybedenler Kutu Oyunu

(0)
224,90TL

Monopoly Şanslı Kaybedenler Kutu OyunuMonopoly oynarken kaybetmenin hüznüne elveda deyin, kaybınızı kazanca çevirin! Monopoly oyununun bu eğlenceli versiyonu, kaybetme kavramını tamamen değiştiriyor ve onu kutlanan bir olaya dönüştürüyor. Oyuncular, Kodes’e girme, bir mülkün kirasını ödeme veya iflas etme gibi normalde can sıkıcı durumlarda para ka..

Nerf Mega 06101 Mıknatıslı Dart 28 cm

(0)
74,90TL

Nerf Mega 06101 Mıknatıslı Dart 28 cmHasbro Mega 06101 Nerf Mıknatıslı Dart 28 Cm Özellikleri;Uçlarında bulunan mıknatıslar ile dart tahtasına isabetli atışı yapın.Arkadaşlarınız ile yarışmaya başlayın.Kullanım Yaşı: 8+ yaş..

Ravensburger Canavar Avcıları-214327

(0)
169,00TL

Ravensburger Canavar Avcıları-214327Oyun oynamayı seven çocuklarının eğlenirken öğrenmesini isteyen aileler, onları yepyeni bir oyunla tanıştırıyor. Dünyanın önde gelen oyun üreticilerinden biri olan Ravensburger, hem çocukların hem de ailelerin isteğini aynı üründe yerine getiren bir oyunla benzersiz bir eğlence vadediyor. Ravensburger Canava..

Ravensburger Çılgın Penguenler (Türkçe)

(0)
152,00TL

Ravensburger Çılgın Penguenler (Türkçe)Penguen kolonisinde ciddi bir telaş var. Buzdağı tüm bu koşuşturmadan dolayı sallanıp duruyor. Tüm penguenler buzdağının üzerinde yer almak istiyorlar ama sadece dengesini koruyabilenler buz gibi suya düşmekten kurtulacaklar! Bu kaygan buzdağında penguenlerin dengede durmasını sağlamak için sabit eller ve dikk..

Ravensburger Junior Labyrinth Türkçe Kutu Oyunu

(0)
119,00TL

Ravensburger Junior Labyrinth Türkçe Kutu OyunuBu gizemli labirentte küçük hayaletleri büyük bir macera beklemekte.Onlara gizli sırları keşfetmelerinde yardımcı olun.Labirent yolları sürekli değişecek, yollar açılacak yada kapanacak.Bu gizemli labirentte açılan ve kapanan yollardan geçerken en iyi stratejiyi belirleyen, labirentin gizemini keşfedec..

Ravensburger Make'n Break

(0)
139,00TL

Ravensburger Make'n BreakSon yılların en fazla tercih edilen kutu oyunların Ravensburger Make'n Break ailecek keyifle oynanabilecek oyunlar arasında üst sıralarda yer alıyor.  El göz koordinasyonunu geliştiren, dikkat ve hız gerektiren bu oyunu oynarken 6 yaş ve üzeri herkes fazlasıyla keyif alacaktır. 2 ya da 4 kişiyle oynanabilen b..

Ravensburger Make'n Break Extreme

(0)
215,00TL

Ravensburger Make'n Break ExtremeRavensburger'ın en eğitici aile oyunlarından Make´n´Break´in renk ve şekil katılarak zenginleştirilen bir versiyonu olan Extreme´de oyuncuların amacı, kartlarda gösterilen şekillerin aynılarını eğlenceli şekilli, renkli blokları kullanarak inşa etmek ve belirlenen zamana karşı yarışmaktır. Kartlardaki şekiller ne ka..

Ravensburger Make'N Break Junior 214341

(0)
149,00TL

Ravensburger Make'N Break Junior 214341Ravensburger Maken Break Junior ÖzellikleriDünyanın en popüler aile kutu oyunlarından “Make ‘N’ Break” ve “Make ‘N’ Break Extreme” temel alınarak yapılan Make 'N' Break'in çocuk versiyonu, miniklerinizin içindeki Yapı Ustalarını ortaya çıkarmaya geliyor!Yaş Grubu: 5 Yaş ve ÜzeriOyuncu Sayısı : 2-4 Oy..

Ravensburger Zıp Zıp Tavşan (Türkçe)

(0)
209,00TL

Ravensburger Zıp Zıp Tavşan (Türkçe)Hızlı zıpla, tepedeki havucu kap! Çukurlara dikkat! Sevimli küçük tavşanlar tepedeki lezzetli havuca ulaşmak için kendi aralarında yarışırlar. Ancak tepeye giden yol sürprizlerle doludur! Yolda ansızın çukurlar açılır tavşanlardan biri içine düşebilir ve yok olabilir. Bütün bunlara karşın tepeye ilk ulaşan tavşan..

Redka Dedektif Akıl Mantık Zeka ve Strateji Oyunu

(0)
55,00TL

Redka Dedektif Akıl Mantık Zeka ve Strateji OyunuRedka Firması tarafından geliştirilen Redka Dedektif Akıl Mantık Zeka ve Strateji Oyunu, 3 yaş ve üzeri çocukların ve yetişkinlerin oynayarak keyifli ve verimli vakit geçirebileceği bir zeka oyunudur. Oyun 64 kart, 9 parçadan oluşan oyun tablası ve zilden oluşur.Dedektif Zeka ve Strateji OyunuDedekti..

Risk Junior

(0)
176,00TL

Hasbro Risk JuniorEngin denizlerde hazine için kapışın! Bu oyun, çocuklara efsanevi Risk oyununu tanıtmanın harika bir yolu olacak. Risk Junior; kolayca anlaşılabilir kurallara, heyecan verici bir korsan temasına ve çarpıcı, renkli çizimlere sahip. Çocuklar büyük gemi piyonlarını oyun alanında dolaştırıp saklı hazineleri ararken adaları da fethetme..

Scrabble Original Türkçe Kelime Oyunu Y9611

(0)
112,90TL

Scrabble Original Türkçe Kelime Oyunu Y9611Scrabble, her zaman en E-Ğ-L-E-N-C-E-L-İ kutu oyunu! Oyun tahtası üzerine dizilebilen harflerden oluşan Scrabble ile oyuncular, farklı puan değerlerine sahip harf taşlarını kullanarak kelimeler yaratıyorlar. Puanlar harflerin puan değerlerine ve oyun tahtası üzerindeki ödüllü karelere göre belirleniyor ve ..

Snack Attack Atıştırma Yarışı Kutu Oyun

(0)
104,00TL

Edutoys Snack Attack (Atıştırma Yarışı)YAŞ: 4+OYUNCU SAYISI: 2- 6NASIL OYNANIR: Atıştırma jetonları döner oyun tablasında yerlerine yerleştirilir. Bir oyuncu döner platformu çevirir. Her oyuncu oyun tablası ile eşleşen jetonları alarak tablasına yerleştirir. Oyun sonunda en fazla jeton toplayabilen oyuncu oyunu kazanır.KAZANIMLARI:&n..

Sunman Dart Oyun Seti 6 Oklu 41,5 Cm

(0)
64,00TL

Sunman Dart Oyun Seti 41,5 Cm.Dart Oyun Seti 41,5 cm.Uzun süreli kullanım için kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Evde, ofiste, yazlıkta istediğiniz her yere asıp kullanabilirsiniz.Set içerisinde; çift taraflı hedef tahtası ve 6 adet dart oku yer almaktadır.Ürün çapı: 41,5 cm.Yaş Grubu : 3+ YaşKutu Ölçüleri : 42,5 x 43 x 2,5 cm...

Sup Mini Psp 400 Oyunlu Oyun Konsolu

(0)
129,00TL

Sup Taşınabilir Video Oyun Konsolu 3" 400 Oyunlu Mini Atari Gameboy 2 OyunculuSup Taşınabilir Video Oyun Konsolu 3" 400 Oyunlu Mini Atari Gameboy 2 OyunculuSup Video Oyun Konsolu 400 Oyunlu Mini Atari GameboyBu avuçiçi oyun konsolu, yerleşik 400 klasik gerçek oyun kartı, çocuğunuzun eğlencesini kazanmak ve eğlenceyi çocuğunuzla ve ailenizle paylaşm..

Gösterilen: 1 ile 25 arası, toplam: 34 (2 Sayfa)