AHŞAP OYUNCAKLAR

Görüntü:

Ahşap Tamir Tezgahı

(0)
484,90TL

AHŞAP TAMİR TEZHAHIBu ilgi alanı oyuncağımız tamamen ahşap yerden yüksekliği 65cm dir tezgah boyu 48cm eni ise 29 cm dir. Görselde de görüleceği üzere ahşap tamir tezgahının üzerinde yine çocuklara zarar vermeyecek şekilde tasarlanmış ahşaptan testere- çekiç -tornavida- çark  vidalar vs bulunmaktadır.Anaokulu kreş ve oyun alanlarında çocukları..

Geometrik Şekiller Tablası

(0)
34,90TL

Anaokulu düzeyi çocukların geometrik şekilleri kavramasında 3 boyutlu olmasının da yardımıyla kolay hale getirir.Çocuklar  ahşap tabla üzerindeki geometik şekilleri yerli yerine yerleştirerek kolaylıkla eğlenerek öğrenirler.Öğrenme yaşındaki çocuklar yaşayarak yaparak öğrenmenin hazzı ile kalıcı öğrenmeyi başarmış olur.Ürün ölçüleri 30x30Kulla..

Harf Tablası

(0)
34,90TL

Alfabe tablası puzzle ahşap malzeme üzerine serigrafi tekniği ile yapılmıştır.30x30 cm ebatlarındadır üzerindeki harflerde sağlığa zararsız boya ile boyanmış ahşap malzemeden olup her harf 4.5 cm büyüklüğündedir 3 boyutludur.Çocukların alfabemizdeki harfleri tanımasını kolaylıkla zihinlerine yerleştirmesini ve eğlenerek öğrenmesini sağlar. 3-7..

Trafik işaretleri 21 parça

(0)
144,90TL

21 parça trafik işaretlerinden oluşmaktadır set halinde gönderilir...

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)