HOT WHEELS

Görüntü:

Hot Wheels Denge Yarışı Oyun Seti

(0)
262,90TL

Hot Wheels Denge Sıçrayışı Yarış Seti Tek ve 2 Kişiyle Oynanabilir FRH34Hot Wheels'in ağırlığa dayanan, çekişme dolu yarış seti, çocukları arabalarını önce kendi sepetlerine fırlatmaya ve kazanmak için arkadaşlarının arabalarını dökmeye davet ediyor! 2 fırlatıcı, 2 sepet ve bir çarpışma bölgesine sahip, 2 oyunculu bu sette sportmence yarışın tad..

Hot Wheels Enerji Pisti Yarış Seti Çift Çember ve 1 Hot Wheels Arabası İçerir 5 Yaş ve Üzeri İçin GND92

(0)
139,00TL

Hot Wheels Enerji Pisti Yarış Seti Çift Çember Ve 1 Hot Wheels Arabası İçerir 5 Yaş Ve Üzeri İçin Gnd92Hot Wheels Enerji Pisti Yarış Seti ile tam gaz oyuna atılın! Favori aksiyonlardan ilham alınarak tasarlanan bu pist seti, kutudan çıkar çıkmaz aksiyona atılmanızı sağlayacak bir adet Hot Wheels araba içerir. Arabaları pistten aşağı gönderebilir, ç..

Hot Wheels Mega Tır Kırmızı/Turuncu

(0)
149,00TL

Hot Wheels Mega Tır Turuncu 50 Araç Kapasiteli Rampalı GHR48Hot Wheels Mega Tır, sınırsız hikaye anlatma olanağı sunan büyük tır maceraları için tasarlanmış devasa bir tırdır. Bu devasa tır, genişletilebilen altı kademesinde 50 adede kadar araba saklayabiliyor. Üstelik bu daha başlangıç! Bu taşıyıcı tırın arkasında diğer Hot Wheels Şehri pistlerine..

Hot Wheels Monster Trucks Çifte Çarpışma Oyun Seti GYC80 Yeni

(0)
149,00TL

Hot Wheels Monster Trucks Çifte Çarpışma 3'ü 1 Arada Oyun Seti 4-8 Yaş İçin GYC80Efsanevi kafa kafaya çarpışmaları canlandırabilmeniz için Hot Wheels Monster Trucks Çifte Çarpışma Oyun Seti'ne sevilen Monster Trucks aracı Demo Derby, plastik çarpıştırma kamyonu, ek kısa pisti bulunan iki adet fırlatıcı ve iki adet rampa dahildir. Çarpıştırma, akrob..

Hot Wheels Robotik T-rex Ultimate Garaj 100'den Fazla Aracı Kolayca Saklayabilir GJL14

(0)
1.319,00TL

Hot Wheels Robotik T-Rex Ultimate Garaj 100'Den Fazla Aracı Kolayca Saklayabilir Gjl142020'nin yeni ürünü olan en UZUN Mega Garaj, sonsuz sayıda hikaye ve araçlı aksiyon oyunlarıyla MEGA maceralar sunuyor! 100'den fazla araç için park yeri bulunan bu devasa oyun seti, çocukların hayal gücünü harekete geçiren düşman Robot T-Rex sürpriziyle geliyor! ..

Hot Wheels Şampiyonluk Parkuru Yarış Seti GBF81-GBF83

(0)
129,00TL

Hot Wheels Şampiyonluk Parkuru Yarış Seti GBF81-GBF83Çocuklar, bu şampiyonluk mücadelesinin çeşitlerinde 3 farklı setle arkadaşlarla yarışabilir.Çocukların hemen yarışmak için ihtiyacı olan her şey, turuncu iz, sıralı dönüşler, yan yana yarış ve rampaların yanı sıra bir Hot Wheel aracı içerir.Bir sürüklenme devresiyle çocukların motor becerilerini ..

Hot Wheels Şehir Otoparkı Oyun Seti FRH28-FRH29

(0)
79,00TL

Hot Wheels Şehir Otoparkı Oyun Seti FRH28-FRH29Çocuklar Hot Wheels® araçlarını kullanarak en sevdikleri simgesel şehir lokasyonları ile Hot Wheels® City'i keşfedebilirler. Yangın İstasyonu Oyun Seti ile yangın direğinden inerken macera dolu hikayeler kurabilirler. Turuncu pistle uyumlu olan yeni bağlantı sistemi sayesinde her set, diğer Hot Wheels®..

Hot Wheels Track Builder Sonsuz Çemberi Pisti Ayarlanabilir Kurulum ve Sıçrama Düzeneği İçerir GVG10

(0)
262,00TL

Hot Wheels Track Builder Sonsuz Çemberi Pisti Ayarlanabilir Kurulum Ve Sıçrama Düzeneği İçerir Gvg10Hot Wheels Track Builder Unlimited Sonsuz Çember Pisti, standart bir çemberi iki farklı heyecan verici ve zorlu kuruluma dönüştürerek sizi görsel açıdan heyecan dolu hız denemelerine teşvik ediyor! Ayaklı fırlatıcı, arabaları sonsuzluk çemberine doğr..

Hot Wheels Ultimate Garaj Dev Kule 140 Araba Kapasitesi Motorlu Asansör FML03

(0)
1.762,00TL

Hot Wheels Ultimate Garaj Dev Kule 140 Araba Kapasitesi Motorlu Asansör FML03Sınırsız eğlence ve yarış için Hot Wheels Ultimate Garaj Dev Kule'yi keşfet. 1 metreye yakın yüksekliğe ve 140 arabalık kapasiteye sahip bu set, şu ana kadar yapılmış en büyük Hot Wheels oyun seti! Arabalı restoran ve oto yıkama gibi farklı ve heyecan verici oyun bölgeleri..

Mattel Hot Wheels Monster Trucks Gökyüzü Sıçrayışı Oyun Seti

(0)
114,00TL

Hot Wheels Monster Trucks Gökyüzü Sıçrayışı Oyun Seti ile kamyonlarının dikey yolda ne kadar yükseğe çıkabileceğini görmek ister misiniz?Dört bağlantı ve çarpışma arabasının yanında büyük tekerlekli bir Hot Wheels Monster Truck 1:64 diecast kamyon ile birlikte gelir!Ürün Ölçüleri: 23,20 x 32 x 7,40 cm...

Mattel Hot Wheels Robotik Köpek Balığı Renk Değiştiren Oyun Seti GJL12

(0)
237,90TL

Hot Wheels Robotik Köpek Balığı Renk Değiştiren Oyun Seti GJL12Hot Wheels Şehri devasa robot köpek balığının saldırısı altında! Çocuklar köpek balığına yem olmadan dalgadan kaçmak için maksimum hıza ulaşmaya çalışacak! Çocuklar bu kahramanca yolculuğa başlamak için önce arabalarını soğuk su tankına daldırır, ardından kolu kaldırarak arabayı fırlatı..

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)